Rodičům

Od pondělí 25. 5. 2020 bude naše MŠ otevřena

Pokyny pro rodiče k otevření MŠ

Před nástupem dítěte do MŠ rodič vyplní čestné prohlášení O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ (rýma, kašel, zvýšená teplota, horečka, ztráta chuti, čichu)a písemné prohlášení s vymezením rizikových skupin. To je ke stažení na webových stránkách MŠ nebo na vyžádání u učitelek.

Do MŠ bude přijato jen zcela zdravé dítě bez jakýchkoliv příznaků respiračního onemocnění uvedených výše v závorce. V případě, že se objeví u dítěte během dne známky resp. onemocnění, bude rodič neprodleně kontaktován a povinen si pro dítě okamžitě do MŠ přijet. Dítě, které trpí alergií, je nutné donést písemné potvrzení od lékaře!!! Bez této zprávy není možné, aby setrvalo v kolektivu.

Vstup do chodbičky se zvonky pouze jeden rodič, ostatní čekají, až rodič dítě předá učitelkám mezi dveřmi. Rodiče venku před MŠ čekají ve dvoumetrových rozestupech. To samé platí při vyzvedávání si dítěte z MŠ. To vše s rouškami.

Stravování bude zajištěno naší jídelnou.

Do otevření MŠ máte v sekci dokumenty a tiskopisy ke stažení nové náměty na činnosti s dětmi.