Ekoškola T. G. Masaryka v Českých Budějovicích

Ekoškola T. G. Masaryka v Českých BudějovicíchEkoškola je mezinárodní dlouhodobý program, v rámci kterého se žáci učí o environmentálních tématech a zároveň sami usilují o minimalizaci a třídění odpadů, úspory energie či vody a zlepšení životního prostředí školy a jejího okolí.
Naše škola se k projektu Ekoškola přihlásila ve školním roce 2009/2010 a ve školním roce 2016/2017 obhájila již druhý titul. Ten byl platný dva roky, tedy do listopadu 2018. V současné době již o třetí titul neusilujeme, ale dále pracujeme v duchu ekoškoly na budování znalostí,dovedností a odpovědnosti v oblasti EVVO u našich dětí.

Program Ekoškola je spolufinancován Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy.

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign