Aktuality ZŠ T. G. Masaryka

Metodika otevírání škol

Na základě vyjádření Ministerstva školství České republiky zveřejňujeme podmínky nástupu dětí do školy dle prostorových, hygienických a porsonálních podmínek. Více

Zápis do MŠ 2020-2021

Informace o organizaci zápisu do mateřské školy pro školní rok 2020-2021
Podání přihlášek 4. a 5. 5. 2020 od 8,00 do 15,00 hodin v Mateřské škole po předchozí telefonické domluvě 775 700 038. Více

Slovo psychologa

30.03. 2020
Pár slov pro rodiče a žáky od školní psycholožky a tipy na zachování psychické pohody. Více

Domácí příprava dětí

Zde najdete materiály a instrukce na domácí přípravu dětí v době výjimečných opatření a odkazy na uvolněné interaktivní materiály vydavatelství Nová škola a Taktik. Dále pro děti 5. třídy, která budou dělat přijímací zkoušky na víceletá gymnázia další interaktivní materiály. Více

Uzavření mateřských škol

S účinností od 16. 3. 2020 od 6,00 hod. se uzavírají mateřské školy zřizované městem České Budějovice po dobu trvání nouzového stavu.

Formuláře k OČR k dispozici u ředitele školy

Ovoce do škol

Ovoce do školDěkujeme Vám za Váš zájem o projekt OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL a dovolujeme si Vás informovat, že v následujícím 23. týdnu (1.6. - 7.6.2020) obdržíte dodávku v rámci projektu OVOCE A ZALENINA DO ŠKOL. Budou to 2 RAJČATA pro každého žáka, přítomného v omezeném provozu školy.
Podrobné informace na: www.ovocedoskol.eu

Mléko do škol

Mléko do školDěkujeme Vám za Váš zájem o projekt MLÉKO DO ŠKOL a dovolujeme si Vás informovat, že v následujícím 23. týdnu (1.6. - 7.6.2020) obdržíte dodávku v rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL, a to vždy 2 ks neochuceného mléka pro každého žáka, přítomného v omezeném provozu školy.
Více podrobností najdete na www.laktea.cz

ČTENÍ POMÁHÁ

i v letošním roce bychom byli rádi, kdyby se žáci naší školy účastnili charitativního projektu ČTENÍ POMÁHÁ (
www.ctenipomaha.cz).
V loňském roce se díky pilným čtenářům podařilo celkově přispět více než
10 000.- Kč. Níže
najdete aktualizovaný seznam knih, zapojených do projektu - stačí vybrat, přečíst a přispět :-). Budeme rádi, pokud děti podpoříte v účasti na tomto projektu. Děkujeme.

Vši a jak na ně

ADOPCE ZVÍŘETE

Naše škola je od 14. 11. 2012 adoptivním rodičem SKUNKA PRUHOVANÉHO ze ZOO Dvorec

Koutek živé přírody

Koutek živé přírodyMimo více než 60 tropických pokojových rostlin, které jsou součástí výzdoby školy se děti společně s pedagogy starají o 1 samičku králíka.

DŮLEŽITÉ

Střednědobý výhled rozpočtu příspěvkové organizace

Střednědobý výhled rozpočtu je zpracován na 3 roky, tedy na roky 2021 až 2023 v souvislosti s novelou zákona č. 250/2000 Sb.

Zlepšení kvality vzdělávánína ZŠ a MŠ T. G. Masaryka v Č. Budějovicích

Společně to zvládneme
efektivní podpora a spolupráce ve škole

obrázek
Na základě auditu z 8. 11. 2016 jsme obhájili již druhý titul "EKOŠKOLA"
Ekoškola je mezinárodní dlouhodobý program, v rámci kterého se žáci učí ...

obrázek
Informace o naší mateřské škole

obrázek
Školní družina je výchovné zařízení, které plní významnou roli na základní škole.