logotyp

Aktuality ZŠ T. G. Masaryka

Zájmové kroužky pro rok 2020/2021

10.09. 2020
Vážení rodiče,
ve vestibulu školy najdete na stole archy, kam je možné předběžně zapsat vaše děti do zpoplatněných zájmových kroužků (Sportovní hry, Dramatický kroužek, Netradiční výtvarná dílna a Věda nás baví).

Informace o provozu školy v novém školním roce

                Vážení rodiče, 
            Přípravou rozvrhu a podmínek provozu jsme museli nastavit pravidla, která budou maximálně eliminovat možnost zavlečení nákazy do naší školy. Od Vás potřebujeme hlavně odpovědnost při sledování příznaků onemocnění u Vašich dětí a posouzení možnosti neposílat je s těmito symptomy do školy. V opačném případě pokud bychom zjistili, že Vaše dítě vykazuje příznaky onemocnění zaviněné korona virem Kovid 19 včetně zvýšené teploty, museli bychom dítě umístit do izolované místnosti a vyčkat, než si dítě vyzvednete. Pokud by se nákaza potvrdila, ovlivnilo by to zcela jistě nepříznivě provoz školy. Žádám Vás proto o aktualizaci Vašich telefonních čísel a zároveň prosím, abyste byli v době školní docházky Vašich dětí stále na příjmu, aby nedošlo k případu, že se Vám nedovoláme. Dále prosím o sledování internetových stránek školy, popřípadě vývěsky před hlavním vchodem do školy a notýsků, či žákovských knížek Vašich dětí, kde budeme stále aktualizovat informace v případě změn.

            Nyní k vlastní organizaci provozu školy.

                      Děti v základní škole musí mít ve společných prostorách (všechny prostory mimo tříd a školní jídelny) nesazené ochranné roušky. Při výuce a při jídle je mít nemusí.

            Rodiče prvňáků nebudou od 2. září vpuštěni do vnitřních prostor školy. Dětí se ujmou zaměstnanci školy a pomohou jim se orientovat po nezbytně nutnou dobu v budově školy a ve všech důležitých organizačních záležitostech provozu školy.

            Ve škole jsou zajištěny zvýšené hygienické a provozní podmínky, dezinfekce na ruce, jednorázové ručníky, ošetření prostor ozonem, denní režim a zvýšený úklid. Vás jako rodiče prosím o upevnění zdravých hygienických návyků Vašich dětí nejen v této mimořádné situaci.

            Děkujeme za pochopení a spolupráci,

Mgr. Zdeněk Špaček a kolektiv zaměstnanců školy


Ovoce do škol

Ovoce do školDěkujeme Vám za Váš zájem o projekt OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL a dovolujeme si Vás informovat, že v následujícím 39. týdnu (21.9. - 27.9.2020) obdržíte další dodávku v rámci projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL. Pro každého žáka to bude 1 RAJČE.
Podrobné informace na: www.ovocedoskol.eu 

Mléko do škol

Mléko do školDěkujeme Vám za Váš zájem o projekt MLÉKO DO ŠKOL a dovolujeme si Vás informovat, že v následujícím 39. týdnu (21.9. - 27.9.2020) obdržíte další dodávku v tomto školním roce v rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL.
Více podrobností najdete na www.laktea.cz

ČTENÍ POMÁHÁ

ČTENÍ POMÁHÁ

Vážení rodiče,
i v letošním roce bychom byli rádi, kdyby se žáci naší školy účastnili charitativního projektu ČTENÍ POMÁHÁ (
www.ctenipomaha.cz).
V loňském roce se díky pilným čtenářům podařilo celkově přispět více než 
10 000.- Kč. Níže
najdete aktualizovaný seznam knih, zapojených do projektu - stačí vybrat, přečíst a přispět :-). Budeme rádi, pokud děti podpoříte v účasti na tomto projektu. Děkujeme.

Vši a jak na ně

Více

Koutek živé přírody

Koutek živé přírodyMimo více než 60 tropických pokojových rostlin, které jsou součástí výzdoby školy se děti společně s pedagogy starají o 1 samičku králíka.

DŮLEŽITÉ

Střednědobý výhled rozpočtu příspěvkové organizace

Střednědobý výhled rozpočtu je zpracován na 3 roky, tedy na roky 2021 až 2023 v souvislosti s novelou zákona č. 250/2000 Sb.

Zlepšení kvality vzdělávánína ZŠ a MŠ T. G. Masaryka v Č. Budějovicích

obrázek

Školní poradenské pracoviště

obrázek
Společně to zvládneme
efektivní podpora a spolupráce ve škole

Ekoškola

obrázek
Na základě auditu z 8. 11. 2016 jsme obhájili již druhý titul "EKOŠKOLA"
Ekoškola je mezinárodní dlouhodobý program, v rámci kterého se žáci učí ...

Mateřská škola

obrázek
Informace o naší mateřské škole

Školní družina

obrázek
Školní družina je výchovné zařízení, které plní významnou roli na základní škole.
HOME ZŠ A MŠ TGM Masaryka
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina

Rudolfovská 143, České Budějovice
tel.: 775 700 036, 775 700 037
e-mail: zstgmcb@volny.cz

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign