Aktuality ZŠ T. G. Masaryka

Ovoce do škol

Vážení žáci, dovolujeme si Vás informovat, že v následujícím 48. týdnu (29.11. - 5.12.2021) obdržíte další dodávku produktů v rámci projektu OVOCE A ZELENINA DO ŠKOLPro každého žáka to bude 1 MANDARINKA

Podrobné informace na: www.ovocedoskol.eu

Mléko do škol

Dovolujeme si Vás informovat, že v následujícím 48. týdnu (29.11. - 5. 12. 2021) obdržíte další dodávku v rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL, od a.s. MADETA. Pro každého žáka ZDARMA ....Jihočeské ŽERVÉ -  čerstvý smetanový sýr termizovaný 90 g

Více podrobností najdete na www.laktea.cz

ČTENÍ POMÁHÁ

i v letošním roce bychom byli rádi, kdyby se žáci naší školy účastnili charitativního projektu ČTENÍ POMÁHÁ (
www.ctenipomaha.cz).
V loňském roce se díky pilným čtenářům podařilo celkově přispět více než
10 000.- Kč. Níže
najdete aktualizovaný seznam knih, zapojených do projektu - stačí vybrat, přečíst a přispět :-). Budeme rádi, pokud děti podpoříte v účasti na tomto projektu. Děkujeme.

Vši a jak na ně

Živá příroda ve škole

Živá příroda ve školeO více než 60 tropických pokojových rostlin, které jsou součástí výzdoby školy se starají děti společně s pedagogy. Raritou jsou v našich podmínkách dozrávající ananasy v ředitelně školy. Připravujeme též venkovní prostory, kde bude školní zahrada a venkovní učebna se spoustou prvků pro relaxaci a vzdělávání.

DŮLEŽITÉ

Střednědobý výhled rozpočtu příspěvkové organizace

Střednědobý výhled rozpočtu je zpracován na 3 roky, tedy na roky 2023 až 2025 v souvislosti s novelou zákona č. 250/2000 Sb.

Zlepšení kvality vzdělávánína ZŠ a MŠ T. G. Masaryka v Č. Budějovicích

Společně to zvládneme
efektivní podpora a spolupráce ve škole

Ekologická výchova

obrázek
Po získání druhého titulu "EKOŠKOLA" v roce 2016 jsme již o další titul neusilovali, ale v duchu tohoto mezinárodního programu pokračujeme v ekologických aktivitách i v tomto školním roce.

obrázek
Informace o naší mateřské škole

obrázek
Školní družina je výchovné zařízení, které plní významnou roli na základní škole.