Vrátecký Picasso 2024

Dne 10.4. proběhl v naší škole již 11. ročník výtvarné soutěže Vrátecký Picasso. Zúčastnilo se celkem 36 dětí ze 6 základních škol a opět nechybělo zastoupení ani z té naší. Děti soutěžily opět ve třech kategoriích a tématem letošního ročníku bylo "Ztracené peříčko". Všechna díla byla opět velmi vydařená a hodnotila je odborná porota. Stejně jako v minulém roce si všichni účastníci soutěže odnesli odměnu v podobě originální keramické paletky z dílny naší paní asistentky Jiřinky a nechybělo ani občerstvení, které si naše škola zajistila svépomocí. Nejvydařenější díla si můžete prohlédnout v galerii.

Pixová Zoye

Kuchar Nataly Molly

Cimbulková Eliška

Lamač Ondřej

Nováková Rebeka

Ema Nutz

Lososová Kateřina

Humler Adam

Kaprová Olga

Viktorová Simona

Čaikovska Ola

Jiráková Nikola

DŮLEŽITÉ

Střednědobý výhled rozpočtu příspěvkové organizace

Střednědobý výhled rozpočtu je zpracován na 3 roky, tedy na roky 2023 až 2025 v souvislosti s novelou zákona č. 250/2000 Sb.

Zlepšení kvality vzdělávání na ZŠ a MŠ T. G. Masaryka v Č. Budějovicích

Společně to zvládneme
efektivní podpora a spolupráce ve škole

Ekologická výchova

obrázek
Po získání druhého titulu "EKOŠKOLA" v roce 2016 jsme již o další titul neusilovali, ale v duchu tohoto mezinárodního programu pokračujeme v ekologických aktivitách i v tomto školním roce.

obrázek
Informace o naší mateřské škole

obrázek
Školní družina je výchovné zařízení, které plní významnou roli na základní škole.